Hakkımızda

Pvc ve Alüminyum fabrikası VİNDOSA, yılların getirdiği tecrübeleri yatırımları ile birleştirerek, projelerinize özel seri çözümler üretiyor.

Her geçen gün yaptığı yeni yatırımları ile büyümeyi ilke edinen VİNDOSA, 10.000 m2 alanda kurduğu ileri teknoloji makina ve otomasyon sistemleri ile sektörün ihtiyacı olan üretim kapasitesine ulaşarak, kaliteli ve hızlı üretim anlayışıyla hareket etmektedir.

PVC Kapı Pencere, Alüminyum Kapı Pencere, Alüminyum Cephe Sistemleri, Seramik ve Sinterflex, Cephe Sistemleri, Kompozit, Panjur ve Otomasyon Sistemlerinde; Konut, Otel, AVM gibi alanlarda üretim ve uygulama hizmeti sunan VİNDOSA, inşaat sektöründe seri üretim ve kalite odaklı çözümler getiriyor.

VİNDOSA, her konuda müşteri memnuniyetini sağlamak için öz kaynaklarını; gelişime, büyümeye, eğitime ve kurumsallığa harcayarak, müşterilerine en düşük maliyet en yüksek kaliteyi sunmayı öncelikli hedef olarak belirlemiştir.

MİSYON

Her firma gibi Vindosa’ A.Ş.’nin de amacı büyümektir. Ancak Vindosa bu büyümeyi bir denge içinde ve her şeyden evvel güvenilirliğini koruyarak sürdürecektir.

İstek Varsa Çözümde Var!

VİZYON

Dünya genelinde hizmet veren sektördeki firmalar arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.