Çözüm Ortaklarımız

Çözüm Ortaklarımız

FIRAT PEN

PVC Kapı ve Pencere Sistemleri


Fırat Plastik Kauçuk Sanayi ve Ticaret AŞ, 1972 yılında plastik inşaat malzemeleri alanında üretim yapmak üzere kurulmuştur. Her zaman kaliteli üretim ve kaliteli ürün çeşitliliği ilkesiyle yola çıkan Fırat, Türkiye’de yıllar süren ciddi yatırımlar sonucunda sektörünün hem yurtiçi hem de ihracat lideri olmayı başarmıştır.

FORNAX

Kalıp Pencere Kapı Aksesuarları


1969 yılında Sayın Süleyman Yelken tarafından kuruldu. İlk kuruluş yıllarında piyasa için sac parça (saç tarağı, tırnak makası vb. ) üretimi ile faaliyetlerini yürütmüştür. 80 ‘li yıllarda Bosch Profilo firmasına tedarikçi olarak hızlı bir büyüme gerçekleştirmiştir.

SOUDAL

PU Köpük ve Yapıştırıcı


Soudal NV, Avrupa’nın en büyük bağımsız mastik, PU Köpük ve yapıştırıcı üreticisidir. 1966 yılında Y.K.Başkanı Sayın Vic Swerts tarafından kurulan şirket, halen bir aile şirketi olmanın ve büyük, çokuluslu şirketlerden bağımsız olmanın haklı gururunu yaşar.

ROTO

Kapı Pencere Aksesuarları


İlk Çift Açılım Sisteminin mucidi olan Wilhelm Frank yaptığı yenilikler ile beraber Roto’yu uluslararası bir firma haline getirmiştir. Dünyanın en çok çift açılım aksesuarı satan firması Roto Frank’ın dünya çapında 12 fabrikası ve 40 temsilciliği vardır.

ŞİŞE CAM

Cam Üretimi ve Cam İmalatı


Atatürk’ün direktifleriyle 1935 yılında Türkiye İş Bankası tarafından kurulan Şişecam, 80 yılı aşan geçmişiyle Türkiye’nin en köklü sanayi kuruluşlarından biri olmanın yanısıra ihtisaslaşma derecesi ve rekabet gücü yüksek faaliyetleriyle dünyanın en seçkin üreticileri arasında yer almaktadır.

RENOLİT

PVC Su Yalıtım Membranları


RENOLIT adı bütün dünyada teknik yetkinlik, çağdaş ürün tasarımı ve ortaklaşa hizmet anlamına gelir: Ürünlerimiz yüzeyleri mükemmelleştirir, sızdırmazlık sağlar, korur, dayanıklı hale getirir ve birçok başka avantaj sunar.

İLLBRUCK

Pencere Sızdırmazlık Sistemleri


Tremco illbruck inşaat ve endüstride kullanılan sızdırmazlık, bağlantı ve kaplama çözümlerinde bir uzman. Bir projenin başarısı ile yüksek verimliliğini belirleyen kritik farkı sıklıkla gizli ayrıntılar oluşturabildiğine inanmaktayız.