Yükleniyor
  • Müşteri Destek
  • 0242 221 04 80

Antalya Firmasından Yurt Dışı Atağı!

Antalya’da kurduğu pvc fabrikası ve bayi ağıyla son dönemin önemli markaları arasında kendisine yer edinen Vindosa A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı Veli Durur, inşaat sektöründe önemli projelerde yer aldıklarını belirterek, yurt içi ve yurt dışı pazarını genişletip yeni müşteriler edinmeyi hedeflediklerini söyledi.

Antalya’da kurduğu fabrikasında Fıratpen ürünlerini işleyerek piyasada önemli bir yer edinen Vindosa A.Ş., inşaat projelerine bir çok alanda hizmet veriyor. Projelerinize özel pvc kapı ve pencere, panjur ve otomasyon sistemleri, alüminyum doğrama ve cephe sistemleri, mobilya tasarım uygulamaları, mermer-granit, inşaat ve taahhüt hizmetleriyle adından söz ettiren Vindosa A.Ş., başta Antalya olmak üzere Akdeniz bölgesinin yanı sıra Türkiye genelinde ve yurt dışı pazarında dev projelerde yer alıyor.

Vindosa A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Veli Durur, son dönemde Türkiye’nin hemen her bölgesinde inşaat sektörünün hızla geliştiğine dikkati çekerek, “İnşaat sektörünün hızlı büyümesiyle birlikte ülkemizin özellikle gelişmekte olan noktalarında apartmanlar, rezidanslar ve iş merkezleri yükseliyor. Vindosa A.Ş. olarak biz, Antalya başta olmak üzere Akdeniz ve Türkiye’nin diğer bölgeleri ile yurt dışı pazarında birçok projede yer alıyoruz. Türkiye’nin önemli bir markası olan Fıratpen’in bölge bayisi olarak, dev projelere, pvc kapı ve pencere ihtiyaçlarının yanı sıra alüminyum doğrama ve inşaat mobilyası hizmetleri sunuyor, kaliteli ürün ve hizmet anlayışımızla müşterilerimizin beklentilerine cevap veriyoruz.” dedi.

Yurt dışı pazarında da önemli projelerde yer aldıklarını belirten Durur, “Yurt dışı pazarında yer almak hem ülkemize döviz girdisi sağlanması, hem de ihracata olan katkısı bakımından bizim için son derece önemli. Ülkemizin ekonomisine ihracat kanalıyla katkı sağlamak bizim için ayrı bir motivasyon sağlıyor. Avrupa’da ve Arap ülkelerinde yeni müşteriler edinmek önemli hedeflerimizden biri. Bu nedenle yurt dışındaki projelerde yer almak için daha çok çaba sarf ediyor ve bu yöndeki girişimlerimizi daha da arttırıyoruz. Yurt dışına da üretim yapabilecek altyapımız ve potansiyelimiz var.” diye konuştu.