Yükleniyor
  • Müşteri Destek
  • 0242 221 04 80

Katlanır Cam Balkon Sistemleri Vindosa’da!

Pvc kapı ve pencere üretimindeki tecrübesiyle inşaat projelerine çözüm sunan Vindosa A.Ş., cam balkon sistemlerinde de estetik ve konforu bir arada sunuyor.

Antalya firması olan ve inşaat projelerine pvc kapı-pencere, alüminyum doğrama ve mobilya tasarım uygulamaları alanında hizmet veren Vindosa A.Ş., uzman kadrosuyla müşterilerinin sorunlarına modern ve şık çözümler sunuyor. Konutların büyük çoğunluğunda tercih edilen cam balkon sistemlerinde, katlanır modeller son dönemde büyük ilgi görürken, bu modellerin kullanışlı olması tercih edilmesinde büyük önem taşıyor. Katlanabilir cam balkon sistemlerinde kilit özelliğinin bulunması ise güvenilirlik açısından ön plana çıkıyor.

Antalya’da uzun bir süredir faaliyet gösteren Vindosa A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı Veli Durur, Antalya’nın yanı sıra Türkiye ve yurt dışı pazarına da hizmet verdiklerini belirterek, “ Günümüzün değişen ve gelişen ihtiyaçlarına göre müşterilerimize modern çözümler sunabilmek misyonuyla hareket ediyoruz.  Özellikle Antalya gibi sıcak iklimli bölgelerde balkon kültürünün son derece önemli bir yer tutması, ihtiyaçların da daha modern ve lüks bir hal almasını sağlıyor. Katlanabilir cam balkon sistemleri günümüzde en çok ilgi gören ürünlerimizin başında geliyor. Bu nedenle biz de Vindosa olarak müşterilerimizin her türlü ihtiyacını göz önünde bulundurarak taleplere cevap veriyoruz” dedi.