Yükleniyor
  • Müşteri Destek
  • 0242 221 04 80

Veli Durur, Gayrimenkul Piyasasını Değerlendirdi!

Vindosa Gayrimenkul Danışmanlık Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Veli Durur, artan döviz kurlarının konut fiyatlarına henüz yansımadığını belirterek yatırımcılara ellerini çabuk tutmaları önerisinde bulundu.

Vindosa Gayrimenkul Danışmanlık Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Veli Durur, gayrimenkul piyasasını değerlendirdi. Son dönemde dövizin hızlı yükselişi karşısında inşaat sektöründe maliyetlerin çok fazla arttığını ifade eden Durur, 2017 yılı ile birlikte konutta fiyatların artacağını söyledi.

Yatırım için uygun dönem!
Tüm olumsuzluklara rağmen 2016 yılının son aylarında konut satışlarının pozitif bir ivme yakaladığını belirten Durur, “KDV indirimi, faiz indirimleri ve firmaların uyguladığı kampanyalarla toparlanan inşaat sektörü, olumlu seyrini yılın son günlerinde de sürdürüyor. Konut almak isteyen vatandaşlar bu fırsat dönemini geç kalmadan değerlendirmeli” dedi.

Kısa sürede yüksek oranda kar!
Bu dönemde konut alacak vatandaşların kısa dönem içerisinde yüksek oranda kar edebileceğinin altını çizen Durur, gayrimenkulün her zaman en güvenli liman olduğunu hatırlatarak, konuta yatırım yapmak için çok uygun bir dönemden geçildiğini söyledi ve doğru yatırım noktasında yatırımcıların Vindosa Gayrimenkul, Danışmanlık ve Yatırım A.Ş.’yi ziyaret ederek kendilerinden gerekli desteği alabileceklerini ifade etti.