Yükleniyor
  • Müşteri Destek
  • 0242 221 04 80

PVC Kapı Hizmeti

Fıratpen kalitesini müşterileri ile buluşturan Vindosa A.Ş., standartları yüksek, hatasız ve seri üretim anlayışı ile pvc kapı ve pencere sistemlerini son teknoloji ile üretim bandından çıkartıyor.

Yüksek Standartta Çözümler!
Pvc Kapı Sistemleri balkon kapıları gibi dış ortamlara açılan yerlerde kullanılabildiği gibi banyo ve wc kapıları gibi iç ortamlarda da kullanılabilmektedirler. PVC Kapı Sistemleri de PVC Pencere Sistemlerinde olduğu gibi rüzgar yükü dayanımı, hava ve su geçirmezliği  testlerinde üstün performans sağlayan profiller seçilerek projeye uygun olan PVC Sistemi kullanılması gerekmektedir.

PVC kapılar  işyeri, konut, ofis gibi tüm yaşam alanlarında kullanılmaktadır. PVC Kapı Sistemleri genellikle balkon kapısı, banyo ve WC kapısı olarak kullanılmaktadır. Bakım ve temizliği ahşap kapılara göre daha kolay olan PVC Kapılar son dönemlerde geliştirilen darbeye karşı mukavemeti ile de hırsızlıklara karşı güvenlidir. Aynı zamanda ahşap ve çelik kapılara göre maliyeti daha düşüktür. PVC Kapılar ısı yalıtımı göre çok avantajlıdır. PVC kapı sistemlerine 20 mm – 24 mm – 32 mm cam uygulamaları yapılabileceği gibi sandviç panel kullanılarak da ısı yalıtımı arttırılabilir.

Hızlı iletisim
  • 0242 221 04 80
  • 0242 221 04 80
  • info@vindosa.com.tr
Uzman Personel
Hızlı iletisim